9

Star Wars Commander Hack na zielone gemy

star wars commander recenzja

Stwórz niepokonane imperium z Star Wars Commander Hack!

Jeżeli szukasz działającego programu, który umożliwia wygenerowanie zielonych gemów w Star Wars Commander, to trafiłeś w dobre miejsce. Nasz serwis oferuje perfekcyjnie działające oprogramowania do gier, ostatnio zakończyliśmy pracę nad Star Wars Commander Hack. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem naszego programu, zapraszamy serdecznie na dół artykułu. Program możesz pobrać na telefon lub komputer.

star wars commander hack

opis gry

Krótka recenzja gry

Star Wars: Commmander to gra strategiczna, w której musimy rozbudowywać nasze imperium. Rozpoczynamy od skromnej bazy i naszym celem jest stworzenie potężnego imperium, które będzie rywalizowało z najsilniejszymi przeciwnikami. Po pierwszym uruchomieniu gry i krótkim samouczku, musimy wybrać którą do której strony konfliktu chcemy należeć. Mamy do wyboru Imperium Darth’a Vadera lub imperium Han’a Solo. Wybór należy całkowicie od naszych poglądów, bo wszystkie jednostki są zbalasowane. Więc nie musisz się obawiać, że któreś imperium jest gorsze.

star wars commander recenzja gry

W grze jest również kampania, która składa sięaż z 9 rozdziałów. W każdej kampanii jest ogromna ilość misji do wykonania, za każda wykonaną misję otrzymujemy nagrodę w postaci surowców lub dostepu do jednostek. Zadania dzielą się na kilka różnych rodzai, od wybudowania konkretnego budynku, aż do obronienia się przed najeźdźcami. To jak szybko będziemy się rozwijać zależy przede wszystkim od ilości zielonych gemów. Dzięki nim, zyskamy ogromną przewagę.

Głównym celem gry jest kupowanie coraz to nowszych jednostek i rozwijanie poziomów budynków, w których możemy szkolić wojska. Dzięki zielonym gemom przyśpieszysz błyskawicznie produkcję, kupisz robotników i surowce, wykupisz ochronę. Zielony Gemy dają Ci ogromną przewagę, dlatego dzięki naszemu programowi będziesz najlepszy w Star Wars: Commmander!

dowód działania

star wars commander


strefa pobierania


Jeżeli masz problem z pobraniem naszego programu, kliknij TUTAJ i przeczytaj instrukcję, którą specjalnie stworzyliśmy dla osób mających problem z pobraniem programu. 🙂

Jeśli pobrałeś nasz program i spodobało Ci się, że działa perfekcyjnie – mamy prośbę. Poleć naszą stronę swoim znajomym i dodaj komentarz pod tym artykułem! To bardzo nas motywuje do dalszej pracy 🙂

9 Opinii

  1. wygenerowałem se to co chciałem w programie i w sumie też dodam komentarz dzieki panowie za robote

  2. pozdro admini dobry hack wszystko działa!!!

  3. bez kitu to działa POLECAM TEN HACK <3

  4. no sam przyznam hack kozacki wkoncu nie musze wydawac na smsy

  5. działa dzięki wygenerowałem co chciałem 🙂

  6. witam pobrałem program i działa potwierdzam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.