8

My Talking Tom 2 Kody na monety i gwiazdki

my talking tom 2 kody

Trafiłeś na naszą stronę ponieważ szukasz działającego oprogramowania do gry My Talking Tom 2. Prezentujemy My Talking Tom 2 Kody, które umożliwią Ci w szybki i bezpieczny sposób wygenerować na Twoje konto nieograniczone ilości monet i gwiazdek.

Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem programu przejdź do specjalnej strefy pobierania, w której będziesz mógł po odblokowaniu dostępu pobrać My Talking Tom 2 Kody: na komputer z systemem Windows lub telefon z systemem Android lub iOS.

Spis treści – My Talking Tom 2 Kody

 1. Instrukcja korzystania z programu
 2. Recenzja gry
 3. Dowód działania
 4. Strefa pobierania

My Talking Tom 2 Kody – Premiera

Nasz program da ci możliwość niesamowitego rozwoju poprzez możliwość wygenerowania ogromnej ilości monet i gwiazdek. Te dwie cenne waluty dadzą Ci wielką przewagę nad innymi. Nie czekaj dłużej tylko odblokuj dostęp do strefy pobierania i stań się najlepszy!

my talking tom 2 kody

Nasz program został stworzony tak, by nie stwarzać najmniejszych problemów z wygenerowaniem monet i gwiazdek. Interfejs programu jest bardzo prosty jak i również generowanie monet i gwiazdek.

Instrukcja korzystania z My Talking Tom 2 Kody

 1. Na samym początku pobierz nasze oprogramowanie na swój telefon lub komputer.
 2. Kolejnym krokiem jest włączenie gry.
 3. Wpisz nazwę swojego kota, a następnie wybierz na jakim urządzeniu włączona jest gra.
 4. Naciśnij przycisk 'Wykryj Urządzenie’, powinieneś otrzymać komunikat po prawej stronie o pozytywnym połączeniu, jeśli masz włączoną grę.
 5. Wpisz teraz ilość monet i gwiazdek, którą chcesz wygenerować na swoje konto w grze.
 6. Zaznacz Anty-Ban i Proxy, funkcje będą chroniły Twoje konto.
 7. Upewnij się, że wypełniłeś pole z nazwą poprawnie, naciśnij przycisk 'Start’, generowanie monet i gwiazdek trwa około minuty.

GRATULACJE WŁAŚNIE WYGENEROWAŁEŚ NA SWOJE KONTO MONETY I GWIAZDKI!

My Talking Tom 2 hack

Kliknij i przejdź do Strefy Pobierania

Gra o bardzo popularnym kocie..

Nikomu nie trzeba przedstawiać tego tytułu. Miliony pobrań w Google Play i App Store świadczą o ogromnym sukcesie tej produkcji. Przejdźmy teraz do początku rozgrywki.

My Talking Tom 2 recenzja

Na samym początku z małego kartonu wychodzi kotek, jak się dowiadujemy jest to kotek Tom. Po wyjściu z kartonu samouczek przedstawia nam mechanizm gry. Na samym początku musimy nakarmić naszego kotka, samouczek pokazuje nam dokładnie jak to wykonać, chociaż nie jest to nic skomplikowanego. Po zjedzonym posiłku udajemy się z Tomem do ubikacji. Twórcy gry bardzo humorystycznie podeszli do tego tytułu.

główna postać w grze My Talking Tom 2

Po pójściu do sypialni nadajemy imię naszemu kotkowi. Przygoda dopiero się rozpoczyna, wyruszamy z naszym kotem w lot. W grze z naszym kotkiem możemy się bawić na dziesiątki różnych sposobów. Zaczynając od huśtawki, aż po grę w koszykówkę czy skakanie na trampolinie. Twórcy gry nawet stworzyli możliwość boksowania, są to na pewno elementy które nadają grze wyjątkowego klimatu. Outfit7 to studio, które jest odpowiedzialne za stworzenie tej produkcji.

Podsumowując jeśli szukasz ciekawej gry, która zapewni Ci rozrywkę na długie godziny to zdecydowanie musisz sprawdzić ten tytuł!

dowód działania
strefa pobierania

Jeśli masz problem z pobraniem naszego programu, kliknij TUTAJ i przejdź do instrukcji, którą specjalnie stworzyliśmy dla użytkowników naszego serwisu.

Pobrałeś nasz program? Poleć nasz serwis swoim znajomym, dziękujemy!

8 Opinii

 1. pozdro admini program działa potwierdzam

 2. no sam przyznam hack kozacki wkoncu nie musze wydawac na smsy

 3. Było warto ściągnąć, all działa :PANOWIE

 4. dobre wykonanie i hack tez zajebiscie dziala

 5. działa dzięki wygenerowałem co chciałem 🙂

 6. nom ja pobrałem na kompa i też mi śmiga zajebiście xD

 7. pobrałem na fona i działa wszystko dziękuwa admini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.